Промотивен сет на најпродаваните Твини продукти во делот на спортска храна претставени на Wizz Air Скопски маратон 2021.  Сетот вклучува: Твини Какао без шеќер (4 порции х 44г), Твини Ванила без шеќер (4 порции х 44г), Твини со 30% намалени калории без додаден шеќер (4 порции х 42г), Твини Протеински бисквити со крем без додаден шеќер (4 порции х 42г) и Твини Кето куки со белгиско чоколадо без глутен, веганско и без додадени шеќери (2 порции х 33г). Цената се однесува на целиот сет, односно на 18 порции одлични за ужина било каде во било кое време. 

Твини Премиум Микс 18 порции

ден770,00 Regular Price
ден462,00Sale Price
42 Grams
  • Ве молиме испратете ги Вашите нарачки на sales@viaprom.com.mk или во директна порака на нашата Фејсбук или Инстаграм страна.